WYSTARTOWAŁA II LIGA FUTSALU!
Dnia 25 listopada zainaugurowane zostały rozgrywki II LIGI FUTSAL organizowane przez OSiR Gorlice. W 1 meczu zmierzyła się drużyna LKS NAFTA KRYG z beniaminkiem rozgrywek LKS Kwiatonowice. Na mecz wyszliśmy w składzie bez podstawowego bramkarza. Przez 16 minut między słupkami naszej bramki stanął Dawid Tarka. Kwiatonowice przeważały i na przerwę zeszliśmy z wynikiem 0:2 dla Kwiatonowic. W drugiej połowie udało nam się zdobyć bramkę kontaktową na 2:1 - zdobywcą bramki został Mateusz Gawlak. Niestety jednak szybko straciliśmy bramkę, i wtedy zdecydowano się na zmianę taktyczną. Między słupkami bramki stanął Dominik Ludwin a Dawid Tarka powędrował w atak. Zmiana ta zaowocowała już chwilę później. Dawid Tarka zdobył gola na 2:3. Byliśmy blisko remisu, jednak ostatecznie drużyna z Kwiatonowic wyszła zwycięsko. Przy bramkarz asystował kontuzjowany Grzegorz Gawlak.
Skład: Dawid Tarka (GK do 16 min) ⚽ - Mateusz Gawlak⚽, Damian Karp (C), Szymek Kosiba, Łukasz Jurus
Dominik Ludwin (od 16 minuty bramkarz) , Grzegorz Gawlak (2 asysty)
W drugiej kolejce rozegrane zostało spotkanie pomiędzy LKS NAFTA KRYG a LKS Ogień Sękowa. Po raz kolejny ligowi rywale spotkali się podczas rozrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej. W meczu z Sękową od początku do końca między słupkami bramki naszej drużyny stanął Dominik Ludwin, który jak się potem okazało stał się bohaterem tego spotkania. Mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny stwarzały okazje, jednak żaden z bramkarzy nie dał się pokonać. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 0:0. W drugiej połowie walka toczyła się do ostatniej minuty. Na minutę przed końcem spotkania z daleka na bramkę uderzył Mateusz Gawlak, a piłka po rykoszecie wpadła do bramki i Nafciarze wyszli na prowadzenie. Wynik do końca pozostał ten sam a nasza drużyna wywalczyła rzutem na taśmę 3 punkty. Jednak duża w tym zasługa naszego debiutanta w roli bramkarza Dominika Ludwina. Wielkie brawa!