Nafta na zwycięskim szlaku w II LIDZE FUTSAL!
W sobotę 1 grudnia o godzinie 16:55 został rozegrany mecz pomiędzy LKS NAFTA KRYG a drużyną Alkam Gorlice. Do gry wystawiliśmy swój najmocniejszy skład. Między słupki bramki powrócił Mateusz Zawadowicz. Mecz był bardzo zacięty, lecz to my stwarzaliśmy okazje. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 0:0. Postanowiliśmy zmienić styl gry, co przyniosło efekty już w 4 minucie drugiej części spotkania. Sędzia po zagraniu piłki ręką przez zawodnika Alkam-u nie odgwizdał karnego, jednak sprawiedliwości stało się zadość i już chwilę później piłkę do siatki wpakował Mateusz Gawlak. Nasza drużyna dobrze grała w obronie i szybko przechodziła do ataku. Zdobywamy ważne 3 punkty.