SKROMNA PORAŻKA Z WICELIDEREM!

W wielkosobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała przełożony mecz 25 kolejki Gorlickiej Klasy A. Naszym rywalem był wicelider tabeli Gorlickiej Serie A — LKS Łużna. Nasza drużyna do spotkania podeszła w sporym osłabieniu kadrowym — urazy, choroba zawodników oraz nieobecności związane ze świętami. Wynik spotkania został otwarty przez gospodarzy już w 10 minucie spotkania. Mimo stwarzanych sytuacji Nafciarze nie zdołali zdobyć bramki, wręcz przeciwnie... . W 27 minucie tracimy bramkę na 2:0. W 38 minucie sędzia Arkadiusz Knapik wskazuje na wapno — rzut karny. Mimo że nasz bramkarz rzucił się w dobrą stronę, to jednak trochę zabrakło i tracimy trzecią bramkę. W 41 minucie żółtą kartką ukarany został Patryk Ludwin. Na przerwę zeszliśmy przegrywając 3:0. W przerwie nastąpiła zmiana, w miejsce Bartosza Przeklasy pojawił się Karol Pawski. W 56 minucie żółtą kartką za krytykę decyzji sędziego ukarany zostaje Marcin Klimkowicz. Chwilę później w 61 minucie Filip Rzepiela zmienia Mateusza Zawadowicza. Drużyna Łużnej próbowała podwyższyć prowadzenie jednak nieskutecznie. W 72 minucie ponownie za krytykę decyzji sędziego drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Marcin Klimkowicz i mecz kończyliśmy w 10. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy. Jeszcze raz bardzo dziękujemy drużynie LKS Łużna zgodę i możliwość rozegrania spotkania we wcześniejszym terminie. W przyszłą sobotę nasza drużyna podejmie na własnym stadionie czwartą drużynę tabeli — LKS Białą Brunary. Zapraszamy do wspierania naszego zespołu.

Zawodnicy LKS Nafta Kryg pragną bardzo serdecznie podziękować Panu Waldemarowi Malinowskiemu oraz Panu Jerzemu Karp za przekazany dla zawodników poczęstunek Wielkanocny po wyczerpującym meczu.

Skład:
1. Damian Kosiba - 10. Szymon Luksa, 7. Sławomir Luksa (C), 16. Szymon Kosiba - 2. Marcin Klimkowicz, 20. Bartosz Przeklasa - 8. Dawid Tarka, 13. Mateusz Zawadowicz, 14. Kacper Padoł - 17. Patryk Ludwin, 6. Szymon Tarka

Ławka rezerwowych:
15. Karol Pawski, 19. Filip Rzepiela

Zmiany:

• 46' Karol Pawski za Bartosza Przeklasę
  • 61' Filip Rzepiela za Mateusza Zawadowicza

Kartki:

• 41' Patryk Ludwin (żółta)
  • 56' Marcin Klimkowicz (żółta)
  • 72' Marcin Klimkowicz (druga żółta = czerwona)

Sędzia główny: Arkadiusz Knapik (KS Gorlice)
Sędziowie liniowi: Marian Wisłocki, Jacek Alibożek (KS Gorlice)