RĘKAWICA PODJĘTA — KOLEJNA PORAŻKA.

W niedzielę 11 września nasza drużyna (a raczej jej bardzo okrojona część) rozegrała mecz w ramach 5 kolejki Gorlickiej Klasy A. Naszym rywalem był zespół KS Bobowa.
Na mecz wyszliśmy w dziesięcioosobowym składzie. Mimo sporego osłabienia nasi zawodnicy zostawili na boisku całe serducho i ducha walki. Pierwszą bramkę tracimy bardzo szybko (około 3 minuty) po błędzie obrońców. Druga około 20 minuty również po błędzie w obronie. Drużyna Bobowej przerażała, jednak i Nafciarze stworzyli kilka sytuacji bramkowych. Dobra gra obronna, dobra dyspozycja bramkarza oraz brak szczęścia po stronie drużyny gospodarzy pozwoliły nam uniknąć straty kolejnych bramek. Na przerwę zeszliśmy przegrywając 2:0. W drugą część spotkania weszliśmy na gazie. Zaskoczyliśmy trochę pewny zwycięstwa w tym meczu zespół gospodarzy. Akcje stwarzane przez naszych zawodników nie przyniosły jednak bramki — mimo że brakowało bardzo niewiele. Około 60 minuty tracimy trzecią bramkę. W okolice ławki z urazami zszedł Karol Pawski, Grzegorz Orzechowski oraz Szymon Luksa. Ten ostatni po około 10 minutach powrócił na boisko. Niestety po zejściu kontuzjowanych zawodników straciliśmy czwartą oraz piątką bramkę. Ostatnia bramka szósta wpadła pod koniec spotkania podczas ulewy, która przechodziła przez Bobową.
Mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla gospodarzy. Brawo dla wszystkich zawodników za walkę do końca — mimo że mecz kończyliśmy w ośmioosobowym składzie. Miejmy nadzieję, że na kolejne spotkania zaczną wracać pozostali zawodnicy. Liczymy również, że może na nasz apel o otwartych treningach odpowie młodzież oraz chętni do gry panowie z Krygu, oraz okolicznych wiosek.
Skład Nafty Kryg:
1. Damian Kosiba - 15. Mateusz Gawlak, 7. Sławomir Luksa, 16. Szymon Kosiba - 8. Dawid Tarka, 13. Mateusz Zawadowicz - 10. Szymon Luksa, 11. Karol Pawski, 3. Grzegorz Orzechowski - 9. Filip Rzepiela