Bramki dla Bystrej: 76' Jakub Zieliński, 90' Marcin Szymczyk (rzut karny)

Żółte kartki Nafta Kryg: 73' Szymon Luksa, 90' Kacper Przybyło

Zmiany Nafta Kryg: 81' Szymon Luksa <- Karol Pawski

W niedzielę 21 sierpnia nasza drużyna udała się w ramach drugiej kolejki Gorlickiej A-Klasy do Bystrej, gdzie podejmowała tamtejszy LKS.

Mecz rozpoczęliśmy w osłabionym przez kontuzje oraz wyjazdy składzie. Mecz był bardzo wyrównany, każda z drużyn starała się stworzyć sytuację bramkową, przeważała jednak drużyna gospodarzy. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 0:0.
W drugiej części spotkania mecz był równie wyrównany jak w pierwszej części. Drużyny stwarzały sytuacje bramkowe jednak bramkarze stawali na wysokości zadania. W 73 minucie spotkania żółtą kartką ukarany zostaje Szymon Luksa za "nierozważny atak łokciem w głowę przeciwnika". Trzy minuty później sędzia dyktuje rzut wolny. Nasi obrońcy głową blokują piłkę jednak po zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobywa Jakub Zieliński. W 78 minucie spotkania urazu doznał Szymon Luksa - cios kolanem w szczękę. W 81 minucie na murawie zastępuje go Karol Pawski. Mimo stworzonych sytuacji nie udało się nam wyrównać. W 90 minucie spotkania kontrę gospodarzy przerwał Kacper Przybyło - niestety w polu karnym i chwilę później bramkę z rzutu karnego zdobywa Marcin Szymczyk.

Mecz kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Gratulujemy drużynie Bystrej i życzymy powodzenia. Przed nami seria ciężkich spotkań. Już w najbliższą niedzielę zmierzymy się z drużyną LKS Uście Gorlickie. Zapraszamy na mecz!