SKROMNE ZWYCIĘSTWO NA INAUGURACJĘ!

W niedzielę 14 sierpnia nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki rundy jesiennej Gorlickiej Klasy A w sezonie 2022/2023. Naszym pierwszym rywalem był zespół LKS Szymbark. Na mecz wyszliśmy bardzo mocnym składem.
Mecz od początku był bardzo wyrównany. Każda ze stron chciała jak najszybciej otworzyć wynik spotkania. Dobra postawa obrońców, bramkarzy oraz brak szczęścia spowodowały, że na bramkę przyszło nam czekać do drugiej części spotkania. W 25 minucie boisko opuścił Paweł Fejklowicz — w jego miejsce pojawił się Piotr Tarka.
W drugiej części spotkania drużyny postanowiły przyśpieszyć tempo. W 57 minucie spotkania boisko opuszcza Sławomir Luksa — jego miejsce zajął Paweł Woźniak. W 58 minucie spotkania Dawid Tarka strzałem w głowy kieruje piłkę do siatki, piłka odbija się jeszcze od bramkarza i mamy 1:0! W kolejnych minutach każda ze stron próbowała zdobyć bramkę. Zabrakło szczęścia. W 65 minucie spotkania boisko opuszcza Szymon Luksa. Na boisku zastąpił go powracający po przerwie Mirosław Pociecha. W 85 minucie boisko opuścił Kacper Przybyło. Na boisku pojawił się Karol Pawski. Mimo wielu okazji mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Nafty Kryg. Mamy nadzieję, że to dopiero początek dobrej passy naszego zespołu, który w przyszłym roku będzie obchodził 20-lecie swojej działalności.
W najbliższą niedzielę udamy się na mecz do Bystrej! Już dziś zapraszamy na spotkanie Klasa A | LKS Bystra - LKS Nafta Kryg!