Z BOBOWEJ WRACAMY Z PUNKTEM!

W niedzielę 20 czerwca nasza drużyna udała się do Bobowej na mecz 23 kolejki KEEZA Klasy A Gorlice. Naszym rywalem był zespół tamtejszej KS Bobowa. Nasza drużyna rozpoczęła mecz w osłabionym brakiem kluczowych zawodników składem. Mecz był bardzo wyrównany - jednak to drużyna Nafty przerażała. Zapędy Bobowej na bramkę gości niweczyła świetnie zgrana obrona oraz będący w niezłej formie Damian Kosiba. W 37 minucie trener Luksa zmuszony był dokonać pierwszej korekty w składzie - w miejsce Karola Pawskiego pojawił się Grzegorz Orzechowski. W pierwszej połowie jednak nie zobaczyliśmy żadnej bramki.

W drugiej części spotkania doczekaliśmy się bramki otwierającej wynik spotkania - Tomasz Ludwin przycisnął zawodnika Bobowej przy lewej linii boiska, chcąc wybić trafił w nogi naszego napastnika, wbiegł w pole karne, oddaje strzał jednak piłka odbija się od bramkarza i trafia pod nogi Sławomira Luksy - trener Nafty nie marnuje sytuacji i zdobywa bramkę na 1:0. Niestety prowadzeniem nie cieszyliśmy się zbyt długo - za "dyskusję" naszego kapitana w okolicach pola karnego arbiter dyktuje rzut wolny. Niestety na nasze nieszczęście Bobowa zdołała znaleźć lukę i umieścić piłkę w siatce. Mecz do końca był zacięty - masa fauli, niewykorzystanych okazji. W 80 minucie spotkania w miejsce Szymona Luksy pojawił się Filip Rzepiela. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 - pozostaje lekki niedosyt - był to mecz do wygrania.

Ze względu na zwycięstwo Sękowej z Śnietnicą oraz remis pomiędzy Krygiem a Bobową Nafta spada z 7 na 8 miejsce w tabeli.

Gratulujemy drużynie walki, już w najbliższą sobotę przez własną publicznością zakończymy sezon 2020/2021 - naszym ostatnim rywalem będzie groźny zespół KS Ropa, która w ostatnich spotkaniach jest niepokonana - czy uda nam się to zmienić? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę! Zapraszamy na mecz!