REMIS PO ZACIĘTYM SPOTKANIU!

W sobotę 26 czerwca nasza drużyna rozegrała ostatni mecz sezonu 2020/2021 Keeza Klasy A Gorlice. Tym razem naszym rywalem był świetnie spisujący się zespół KS Ropa.

Obie drużyny chciały podtrzymać dobrą passę i wyszły na mecz bardzo zmotywowane (nasza drużyna w razie zwycięstwa mogła zająć 6 miejsce w grupie - ale to było zależne od wyników spotkań Szymbark-Sękowa oraz Brunary-Bobowa). Od pierwszych minut było czuć, że mecz będzie bardzo zacięty - masa sytuacji bramkowych, fauli. Na bramkę przyszło nam czekać do 30 minuty spotkania - bramkę otwierającą wynik zdobył Dawid Tarka. Mimo wielu sytuacji bramkowych na przerwę zeszliśmy z wynikiem 1:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie drużyna Ropy przeważała - bramka dla gości "wisiała w powietrzu". W 51 minucie spotkania bramkę dającą wyrównanie zdobywa Karol Kmak. W 57 minucie spotkania trener Luksa zdecydował się na pierwsze zmiany - w miejsce Tomasza Ludwina pojawił się Paweł Woźniak, dwie minuty później Dominik Ludwin zmienił Karola Pawskiego. Trzecia zmiana (i jak się okazało ostatnia) miała miejsce w 62 minucie spotkania - w miejsce Mateusza Zawadowicza pojawił się Grzegorz Orzechowski. Gra była zacięta - drużyna Ropy jednak przeważała. Około 82 minuty spotkania doszło do dość kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym gości - jeden z zawodników fauluje Sławomira Luksę. Sędzia nie dyktuje jednak rzutu karnego - czy była to słuszna decyzja można tylko polemizować. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:1 - czy nie sprawiedliwym? O tym też można dyskutować.

Ostatecznie sezon kończymy na 8 miejscu w tabeli (zadecydował mecz bezpośredni z Bobową). Nasza drużyna zdobyła 28 punktów odnotowując 8 zwycięstw, 4 remisy oraz 10 porażek. Dziękujemy zawodnikom za ten sezon oraz kibicom - za to że mimo pandemii zawsze nas wspierali. Dziękujemy również wszystkim naszym sponsorom za wspólną grę w tym sezonie - mamy nadzieję, na dalszą wspólną grę w sezonie 2021/2022. #GramyRazem!

Już za tydzień nasza drużyna pod patronatem SZ&SZ MAZUR Katering weźmie udział w turnieju piłki nożnej "Małego pola" - Puchar Prezesa LKS Ogień Sękowa. Zapraszamy do dopingowania naszej drużyny w tym turnieju.