ROZKŁAD JAZDY? JAZDA ZE ŚNIETNICĄ!

Nafta Kryg 3:2 (3:0) Victoria Śnietnica
Bramki dla Nafty: 9' Dawid Tarka, 25' Dawid Tarka, 44' Jarosław Bieniek
Żółte kartki Nafta: Szymon Luksa, Fabian Jarek
W niedzielę 4 czerwca nasza drużyna rozegrała kolejny mecz w ramach rozgrywek Gorlickiej Klasy A. Naszym rywalem był zespół LKS Victoria Śnietnica. Na mecz wyszliśmy w jedenastu wraz z zapełnioną ławką rezerwowych. Od początku nasza drużyna dominowała. Wynik spotkania w 9 minucie otworzył Dawid Tarka. Jarosław Bieniek zagrał piłkę do znajdującego się w polu karnym rywali naszego kapitana a ten pewnie pokonał bramkarza. W 25 minucie na listę strzelców po asyście Krzysztofa Tomalskiego ponownie wpisał się Dawid Tarka potężnym uderzeniem w okienko - mamy 2:0. Mecz układał się po naszej myśli i drużyna wyraźnie przeważała. Niestety w 30 minucie boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Dawid Tarka, w jego miejsce pojawił się Kacper Padoł. W 44 minucie sędzia wskazuje na wapno. Do wykonania jedenastki podszedł Jarosław Bieniek i pewnie pokonał bramkarza rywali - mamy 3:0 i z takim wynikiem schodzimy na przerwę. W drugiej połowie każda z drużyn próbowała zmienić wynik spotkania. W 75 minicie Śnietnica rozpoczęła remontadę - zdobywają bramkę na 3:1 po błędzie jednego z obrońców. W 85 minucie zawodnik gości pokonuje naszego bramkarza i zaczyna się nerwówka. Mimo wszystko mecz kończy się wynikiem 3:2 dla nas! Niestety na koniec spotkania jeden z naszych zawodników został znokautowany łokciem przez jednego z piłkarzy rywali. Gratulujemy drużynie i mamy nadzieję na równie ciekawy mecz w czwartek podczas zaległego meczu z KS Ropa!
Skład:
1.Damian Kosiba - 15. Mateusz Gawlak, 7. Sławomir Luksa, 16. Szymon Kosiba - 2. Marcin Tarka, 18. Dominik Ludwin - 11. Krzysztof Tomalski, 10. Szymon Luksa, 8. Dawid Tarka (C) - 6. Patryk Ludwin, 9. Jarosław Bieniek
Skład rezerwowy:
3. Krzysztof Kudłaty, 4. Fabian Jarek, 5. Kacper Padoł, 13. Mateusz Zawadowicz, 14. Damian Karp, 17. Mirosław Pociecha, 19. Filip Rzepiela, 20. Mateusz Bajorek, 24. Tomasz Ludwin
Zmiany:
30 minuta Dawid Tarka zostaje zmieniony przez Kacpra Padoł
80 minuta Patryk Ludwin zostaje zmieniony przez Fabiana Jarek.
87 minuta Krzysztof Tomalski zostaje zmieniony przez Krzysztofa Kudłatego
Visca el Nafta!