DERBY NASZE!

NAFTA KRYG 4:0 (2:0) LKS WÓJTOWA
W sobotę 20 maja nasza drużyna rozegrała kolejny mecz rundy wiosennej Gorlickiej Klasy A, a zarazem jeden z najważniejszych meczy w sezonie, DERBY GMINY LIPINKI.
Jak do każdych derbów nasza drużyna podeszła z bojowym nastawieniem.
Wynik spotkania w 4 minucie meczu otworzył Krzysztof Tomalski pewnie pokonując bramkarza rywali.
12 minuta spotkania. Rzut rożny. Sławomir Luksa zagrywa piłkę w kierunku pola karnego gości, do piłki głową dopada Dawid Tarka i podwyższa wynik spotkania na 2:0.
W kolejnych minutach dominacja i próba zdobycia kolejnych bramek, jednak na przerwę schodzimy prowadząc tylko 2:0...
W przerwie meczu doszło do zmiany w naszej bramce - od 46 minuty to Damian Kosiba występował jako bramkarz, natomiast Krzysztof Kudłaty udał się na atak.
W drugiej połowie spotkania drużyna za wszelką cenę chce podwyższyć prowadzenie. Udaje się to w 66 minucie kiedy to Dawid Tarka próbował pokonać bramkarza Wójtowej, do piłki przed linią dopada Krzysztof Kudłaty i wbija ją do bramki rywali - mamy 3:0.
W 75 minucie na boisku w miejsce Krzysztofa Kudłatego pojawia się Fabian Jarek. W 80 minucie zmieniony zostaje Krzysztof Tomalski, w jego miejsce pojawił się Mirosław Pociecha.
W 83 minucie bramkę "gwóźdź do trumny rywali" zdobywa Szymon Tarka.
W 87 minucie na boisku w miejsce Szymona Luksy pojawia się Filip Rzepiela.
Mecz kończy się pewnym zwycięstwem Nafciarzy! Gratulacje dla drużyny i oby to nie była ostatnia wygrana w tym sezonie.