KONIEC PUCHAROWEJ PRZYGODY...

W niedzielę 25 lipca nasza drużyna rozegrała drugi mecz sezonu 2021/2022. Naszym rywalem był zespół LKS Łużna - występujący na co dzień w KEEZA Klasie Okręgowej Nowy Sącz - Gorlice.
Obie drużyny wyszły na mecz dość okrojonymi składami. Mecz był bardzo wyrówany, obie drużyny starały się stworzyć sytuacje bramkowe. Wynik spotkania w szóstej minucie spotkania otworzył Bartłomiej Okarma, który po błędzie naszych obrońców dopadł do piłki i pokonał Damiana Kosibę.

Podrażnieni Nafciarze chcieli doprowadzić do wyrównania. Stwarzali sytuacje jednak dobra postawa zawodników Łużnej oraz brak szczęścia nie pozwolił nam doprowadzić do wyrównania.
Na przerwę zeszliśmy przegrywając 0:1.

W drugiej połowie obie drużyny chciały za wszelką cenę zdobyć bramkę. Mimo wielu sytuacji na drugą bramkę przyszło nam czekać aż do 84 minuty. W 58 minucie spotkania na boisku w miejsce Dominika Ludwina pojawił się Karol Pawski. Nafciarze za wszelką cenę chcieli zdobyć bramkę na wyrównanie. Zabrakło szczęścia. W 80 minucie Paweł Woźniak zmienił Szymona Luksę. W 84 minucie spotkania jeden z zawodników Łużnej wrzuca piłkę w pole karne. Piłka mija naszego obrońcę, do piłki dobiera Aleksandr Lukianhuk i z 11 metra pokonuje naszego bramkarza.

Mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla gości. Nasza droga w pucharze dobiegła końca. Gratulujemy drużynie Łużnej awansu i życzymy powodzenia w spotkaniu z Glinikiem Gorlice.

Teraz tydzień przerwy i wracamy do gry sparing/rozpoczęcie sezonu 2021/2022 KEEZA Klasy A Gorlice. O możliwym sparingu lub wcześniejszym starcie ligi (zmiana terminarza) będziemy informować na bieżąco.