KOLEJNA Z RZĘDU STRATA PUNKTU W KOŃCÓWCE....

KOLEJNA Z RZĘDU STRATA PUNTA W KOŃCÓWCE....

KS Bobowa 3:2 (2:1) LKS Nafta Kryg
Bramki: 1:0 3' Filip Gryzło, 15' 2:0 Mateusz Skrzypek, 2:1 16' Szymon Tarka, 77' Sławomir Luksa 2:2, 85' 3:2 Witold Król
Żółta kartka Nafta: Damian Kosiba

W sobotę 4 listopada rozegraliśmy nasz ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2023/2024, w którym podejmowaliśmy na wyjeździe zespół z góry tabeli KS Bobowa. Był to jeden z lepszych (a w zasadzie najlepszy) mecz naszej drużyny w tym sezonie. Bramkę po zamieszaniu w obronie po rzucie rożnym w 3 minucie spotkania zdobył Filip Gryzło. Drużyna Bobowej pewna siebie, że pójdzie gładko, szybko i przyjemnie starała się podwyższyć prowadzenie. Ostatecznie udaje im się to w 15 minucie spotkania po raz kolejny z rzutu rożnego, tym razem Mateusz Skrzypek strzałem głową umieszcza piłkę w siatce Krzysztofa Kudłatego. Jednak postanowiliśmy skarcić gospodarzy i po pięknej asyście Damiana Karpa bramkę kontaktował na 2:1 zdobywa Szymon Tarka. W kolejnych minutach drużyna gospodarzy była w szoku, gdyż to nasza drużyna stwarzała sytuacje i była pięć razy bliska podwyższenia rezultatu - niestety zabrakło szczęścia. Na przerwę zeszliśmy przegrywając 2:1. Po przerwie każda z ekip ruszyła po zmianę rezultatu. Po raz kolejny zabrakło nam trochę szczęścia. W 67 minucie z powodu urazu boisko opuścił Damian Karp, a jego miejsce zajął Filip Rzepiela. W 77 minucie sędzia dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi Sławomir Luksa i strzałem po ziemi zdobywa bramkę na remis. Nasza drużyna starała się dowieźć ten remis do końca, gospodarze chcieli wygrać za wszelką cenę. Ostatecznie w 85 minucie tracimy bramkę na 3:2 po raz kolejny po rzucie rożnym... Mimo próby doprowadzenia do remisu mecz zakończył się wynikiem 3:2. Wielkie brawa dla naszych zawodników za pokazanie charakteru w tym ostatnim meczu. Co będzie dalej? O tym niebawem...
Skład:
1. Krzysztof Kudłaty - 11. Damian Karp, 7. Sławomir Luksa, 16. Szymon Kosiba - 2. Marcin Tarka (C), 10. Szymon Luksa - 8. Dawid Tarka, 18. Damian Kosiba, 14. Kacper Padoł - 15. Karol Pawski, 6. Szymon Tarka
Ławka rezerwowych:
9. Filip Rzepiela
Zmiana:
67' w miejsce Damiana Karpa pojawia się Filip Rzepiela