PODZIĘKOWANIA DLA WÓJTA GMINY LIPINKI PANA CZESŁAWA RAKOCZEGO.

W imieniu Zarządu klubu LKS Nafta Kryg oraz piłkarzu składamy podziękowanie na ręce Wójta Gminy Lipinki Czesława Rakoczego za pozytywne rozpatrzenie prośby i zakup strojów piłkarskich z herbem i logo Gminy Lipinki na nadchodzący sezon jubileuszu 20-lecia naszego klubu. Projekt strojów wykonała firma Mayor z Jasła przy współpracy Wójta Gminy i Prezesa klubu. Całość projektu została sfinalizowana przez Urząd Gminy. W dniu 28.03.2023 doszło do symbolicznego przekazania strojów przez Wójta Gminy Czesława Rakoczego na ręce Prezesa klubu LKS Nafta Kryg Leszka Boszkowicza.

Dziękujemy jednocześnie za przekazanie w grudniu 2022 roku przed samymi świętami nowej pralki, która będize służyć do prania naszego sprzętu sportowego.

Dziękujemy za 20 letnią współpracę i pomoc oraz dalsze wspieranie i rozwijanie naszego klubu.

Prezes klubu LKS Nafta Kryg
Leszek Boszkowicz