NIEPOKONANI ÓSME DERBY Z RZĘDU!

LKS WÓJTOWA 1:5 (0:1) LKS NAFTA KRYG

Bramki dla Nafty: 3x Szymon Tarka (25', 58', 70'), 2x Szymon Kosiba (60', 64')

W niedzielę 9 października nasza drużyna rozegrała mecz w ramach 9 kolejki Klasy A Gorlice. Naszym rywalem po raz 24 w historii oficjalnych spotkań był sąsiad zza miedzy — zespół LKS Wójtowa.

Nasza drużyna wyszła na to spotkanie w bardzo mocnym składzie. Cel był jeden — zwycięstwo!

Mecz od początku był bardzo wyrównany. Każda ze stron chciała szybko zdobyć bramkę. W 25 minucie bramkarza gospodarzy po raz pierwszy pokonał Szymon Tarka. Drużyna Wójtowej próbowała doprowadzić do wyrównania, ale dobrze dysponowana obrona oraz dobra forma Damiana Kosiby udaremniły zapędy rywali. Nasi zawodnicy mieli jeszcze kilka sytuacji bramkowych. Na przerwę zeszliśmy prowadząc tylko 0:1. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. W 58 minucie bramkarza rywali pokonuje Szymon Tarka — dublet. Niecałe 2 minuty później sędzia dyktuje rzut wolny, do którego podchodzi Szymon Kosiba i zdobywa bramkę na 3:0. W międzyczasie boisko opuszcza Sławomir Luksa. W jego miejsce wchodzi Kacper Przybyło. Trzy minuty później bramkę na 4:0 zdobywa po raz kolejny Szymon Kosiba — dublet. W 65 minucie na boisku za Szymona Luksę pojawia się Damian Karp. Po "faulu" naszego bramkarza na zawodniku gości sędzia dyktuje rzut karny. Damian Kosiba wyczuł rywala i obronił rzut karny! W 70 minucie bramkę na 5:0 zdobywa po raz kolejny Szymon Tarka! W 82 minucie na boisku w miejsce Szymona Tarki, Patryka Ludwina oraz Damiana Kosiby pojawiają się Filip Rzepiela, Mateusz Bajorek, Krzysztof Kudłaty. W 85 minucie po fatalnym wybiciu wracającego po kontuzji Krzysztofa Kudłatego bramkę do pustej bramki strzelają gospodarze.

Mecz zakończył się wynikiem 5:1! Gratulujemy drużynie, bowiem to 8 mecz derbowy z rzędu bez porażki ;)

Już w najbliższą sobotę mecz LKS Nafta Kryg — LKS Ogień Sękowa! Zapraszamy na mecz!

Skład: 1. Damian Kosiba - 15. Mateusz Gawlak, 7. Sławomir Luksa, 16. Szymon Kosiba - 13. Mateusz Zawadowicz, 18. Dominik Ludwin - 2. Marcin Tarka, 8. Dawid Tarka, 10. Szymon Luksa - 6. Szymon Tarka, 9. Patryk Ludwin

Ławka rezerwowych: 5. Kacper Przybyło, 11. Damian Karp, 14. Mateusz Bajorek, 19. Filip Rzepiela, 20. Krzysztof Kudłaty