Kolejne zwycięstwo przed własną publicznością!

W sobotę 29 maja nasza drużyna rozegrała kolejne spotkanie w ramach rundy wiosennej KEEZA klasy A Gorlice. Tym razem naszym rywalem był zespół Białej Brunary. Cel był prosty - zwycięstwo. Realizacje założonego celu rozpoczęliśmy już w 53 sekundzie spotkania kiedy to bramkarza rywali pokonał Szymon Luksa. Zraniona drużyna Brunar zaczęła stwarzać kolejne okazje, jednak Nafciarze nie zamierzali ułatwiać im zadania. W czternastej minucie spotkania po faulu na naszym zawodniku rzut wolny wykonał Sławomir Luksa. Piłka trafia do Dawida Tarki a ten pokonuje bramkarza rywali dając wynik 2:0. Ponownie zraniona drużyna Brunar usiłowała strzelić bramkę kontaktową - udało im się to w 34 minucie. Drużyna gości za wszelką cenę próbowała doprowadzić do remisu, jednak szczęście oraz grający mecz życia Krzysztof Kudłaty chłodził zapędy rywali. W 45 minucie spotkania żółtą kartką został ukarany Damian Karp.

Na przerwę zeszliśmy prowadząc 2:1. W przerwie nie dokonaliśmy żadnych zmian. W drugiej połowie drużyna gości zaczęła grać bardziej agresywnie. W 56 minucie z kontuzją prawej nogi po brzydkim faulu boisko opuścił Szymon Luksa - w jego miejsce pojawił się Tomasz Ludwin. W 60 minucie spotkania żółtą kartką ukarany został Marcin Tarka. Dwie minuty później żółty kartonik ujrzał Bartosz Przeklasa.

W 65 minucie spotkania po akcji z kontry bramkę na 3:1 zdobył Szymon Tarka. W 70 minucie spotkana w miejsce poobijanego Szymona Kosiby pojawił się Karol Pawski. Pięć minut później żółtą kartką za prowokowanie przeciwnika ukarany został Dariusz Stach oraz drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną dostał Bartosz Przeklasa. Drużyny stwarzały kolejne sytuacje. W 89 minucie spotkania Patryk Ludwin został zmieniony przez Dominika Ludwina. Ciężki mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy!

Gratulujemy drużynie! Już w przyszłą sobotę kolejny mecz przed własną publicznością - tym razem rywalem będzie Ogień Sękowa!