Dobry mecz, wynik nie do końca.

W niedzielę 28 października nasza drużyna rozgrywała mecz 12 kolejki A-Klasy w Zagórzanach podejmując tamtejszą drużynę. Na mecz wyszliśmy młodym składem.
Ze względu na zawieszenie naszego bramkarza Bartłomieja Stróżyka, między słupkami naszej bramki stanął Krzysztof Kudłaty "Nowy/Stary" bramkarz który po prawie dekadzie przerwy powrócił do gry.
Już na początku spotkania kontuzji lewej kostki doznał Mateusz Dąbek co spowodowało opuszczenie przez niego placu gry w 23 minucie spotkania. Mimo wielu szans nie udało nam się pokonać bramkarza z Zagórzan. W końcówce pierwszej połowy straciliśmy dwie bramki i zeszliśmy do szatni z wynikiem 2:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie po długiej przerwie do gry powrócił Rafał Trybus i jak się potem okazało był to "POWRÓT KRÓLA". Zawodnik ten zdobył 2 bramki które przybliżyły nam szanse na przynajmniej remis (47 i 62 minuta). W 67 minucie wynik na 4:3 dał kapitan Sławomir Luksa strzelając bramkę z rzutu karnego. W 85 minucie piękną bramkę z daleka, która wpadła za kołnierz bramkarza strzelił Damian Karp. Wynik końcowy 7:4.

Sędzia: FECKO KAMIL (KS Nowy Sącz)