Mecz Mistrzostw Europy U21 Włochy - Niemcy

• autor: darekjoo, 2017-06-27 13:11

Pierwszy dzień wakacji grupa dzieci i młodzieży - członków klubu rozpoczęła wakacje na sportowo. Wydarzeniem dla nich był wyjazd na mecz odbywających się w Polsce Mistrzostw Europy U21 w piłce nożnej.

45 osobowa grupa naszych kibiców wzięła udział w meczu piłki nożnej reprezentacji Włoch i Niemiec. Mecz odbył się w Krakowie w sobotę 24 czerwca o godz. 20.45 na stadionie Cracovii, przy ul. Kałuży 1.

W rozegranym spotkaniu reprezentacja Włoch pokonała drużynę Niemiec 1:0 po bramce Federico Bernardeschiniego w 31 minucie. Zdjęcia z meczu w galerii

nowa-galeria-6626474.jpg nowa-galeria-6626475.jpg nowa-galeria-6626476.jpg

Wyjazd na ten mecz dał naszym dzieciom i młodzieży dużo radości z możliwości obejrzenia na żywo najlepszych młodych zawodników w akcji. Mnóstwo dobrych, szybkich i ciekawych zagrań, pomysłowość w rozgrywaniu akcji, interwencje bramkarzy bardzo podobało się zgromadzonym kibicom, którzy nagradzali piłkarzy gromkimi brawami.

Oprócz samego meczu mogli zobaczyć jak wygląda i na czym polega rola kibica i kulturalnego kibicowania, którego czasami tak bardzo brakuje na stadionach czy halach sportowych. Cały wyjazd był bardzo dobrą lekcją dla młodych adeptów futbolu.

Wszystkim bardzo podobała się atmosfera meczu, która wywołała ogromne wrażenie na kibicach. Wielkość obiektu sportowego również zrobiła swoje, a na meczu było 14 039 kibiców. Chętnie wybierzemy się wspólnie na kolejny mecz i już teraz zapraszamy wszystkich niezdecydowanych

KS RopaLKS Nafta Kryg
KS Ropa 8:2 LKS Nafta Kryg