Trampkarze starsi na III miejscu w sezonie 2013/2014

• autor: darekjoo, 2014-07-16 09:25

Drużyna trampkarzy starszych w sezonie 2013/2014 uczestniczyła w rozgrywkach o Mistrzostwo III ligi trampkarzy starszych rocznik 1999 i młodsi Podokręgu Piłki Nożnej w Gorlicach.

Rozgrywki prowadzone były systemem ligowym, na boiskach pełnowymiarowych z czasem gry 2x35 minut. W  rywalizacji systemem ligowym uczestniczyło 11 zespołów , (LKS „Nafta” Kryg, LKS Uście Gorlickie, LKS „Ogień Sękowa, LKS Kobylanka, LKS Łużna, KS Biecz, LKS Biała Brunary, LKS Szymbark, KS Ropa, LKS Wójtowa, LKS Zagórzany), sezon podzielony był na 2 rundy: jesienną i wiosenną, a każda drużyna spotykała się dwukrotnie: na boisku swoim i na boisku przeciwnika.

Drużyny trampkarzy uczestniczące w rozgrywkach w sezonie rozegrały po 20 meczy. Trampkarze starsi „Nafty” Kryg z dorobkiem 49 pkt. zajęli III miejsce w rozgrywkach. Na taki wynik złożyło się 14 zwycięstw, 3 remisy oraz 4 porażki. Zawodnicy Nafty strzelili łącznie 94 bramki a stracili ich 36. Najwięcej bramek dla zespołu zdobył Wojciech Bożek który do siatki rywali trafił 37 razy. Miejsce I w tych rozgrywkach przypadło drużynie LKS Uście Gorlickie pkt. 49, miejsce II zajęła drużyna KS Ropa z dorobkiem 47 pkt.

LKS Nafta KrygKS Ropa
LKS Nafta Kryg 2:3 KS Ropa