Nafta Kryg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Młodzicy Nafty na meczu Futsalu Polska - Mołdawia

  • autor: darekjoo, 2012-12-14 10:01

Najmłodsi zawodnicy „Nafty” Kryg w czwartek 6 grudnia w Krośnie mieli okazję obejrzeć na żywo mecz Futsalu pomiędzy reprezentacjami Polski i Mołdawii. Wyjechali bowiem na to spotkanie wspólnie z kolegami z innych klubów naszego regionu m.im. z Ogniem Sękowa, Moszczenicą oraz Łużną, z którymi uczestniczą w rozgrywkach młodzików. Współorganizatorem wyjazdu był Podokręg Piłki Nożnej w Gorlicach. Opiekę nad uczestnikami z Krygu sprawowali Dariusz Jodłowski oraz Natalia Jodłowska.

Wyjazd na ten mecz dał chłopcom dużo radości z możliwości obejrzenia na żywo najlepszych polskich zawodników w akcji. Mnóstwo dobrych, szybkich i ciekawych zagrań, pomysłowość w rozgrywaniu akcji, interwencje bramkarzy bardzo podobało się zgromadzonym kibicom, którzy nagradzali piłkarzy gromkimi brawami.

Oprócz samego meczu młodzi zawodnicy mogli zobaczyć jak wygląda i na czym polega rola kibica i kulturalnego kibicowania, którego czasami tak bardzo brakuje na stadionach czy halach sportowych. Cały wyjazd był bardzo dobrą lekcją dla młodych adeptów futbolu.

Przed towarzyskim meczem w Krośnie, na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem spotkania, 2,5-tysięczna hala została przez kibiców wypełniona po brzegi. Dzień wcześniej w Rzeszowie, Polacy pokonali Mołdawię 6:0. To zapewne sprawiło, że do spotkania w Krośnie przystąpili zbyt rozluźnieni, odwrotnie niż Mołdawianie, którzy bardzo chcieli zrehabilitować się za klęskę w Rzeszowie, lecz Polakom zabrakło skuteczności i spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 0-0.

Poprzedniego dnia tj. środę w rzeszowskiej Hali Podpromie rozegrany został pierwszy towarzyski mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Mołdawii. Czwartkowy rewanż został rozegrany w hali przy ul. Bursaki w Krośnie. Oba mecze rozpoczęły się o godzinie 18.00. Środowe spotkanie było oficjalnym debiutem nowego trenera naszej kadry futsalowej Klaudiusza Hirsza.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [291]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

LKS Nafta KrygKS Ropa
LKS Nafta Kryg 2:3 KS Ropa
2018-06-09, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LKS Biała Brunary 0:3 LKS Uście Gorlickie
LKS Wójtowa 1:3 LKS Łużna
LKS Zagórzany 1:3 LKS Kobylanka
LKS Nafta Kryg 2:3 KS Ropa
LKS Ogień Sękowa 0:2 KS Podhalanin Biecz
LKS Sokół Staszkówka 7:1 LKS Królovia Królowa Górna
ULKS Wicher Mogilno 5:1 GKS Moszczanka Moszczenica

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 79, wczoraj: 89
ogółem: 615 598

statystyki szczegółowe