Autor:

frzepiela19

Utworzono:

08.10.2018

TWIERDZA KRYG! Nasi zawodnicy po raz kolejny wykorzystują atut własnego boiska i pewnie pokonują zawodników sądeckiej drużyny z Mogilna 2:0 (1:0).
Mecz od początku układał się po naszej myśli, a szybko zdobyta bramka bo w 10 minucie spotkania mocnym strzałem w środek bramki bramkarza Mogilna pokonał Szymon Tarka.Zawodnicy żółto-czarnych mimo wielu okazji, nawet tych mało sportowych nie zdołali pokonać bacznie stojącego na posterunku Bartłomieja Stróżyka.Na drugą połowę weszliśmy z nadzieją na kolejne bramki. I tak też stało się w ostatnich 10 minutach spotkania, kiedy to po asyście Damiana Karpa z autu bramkę zdobył Paweł Fejklowicz. W 83 minucie spotkania trener Luksa zdecydował się na zmianę i boisko opuścił spisujący się w dzisiejszym spotkaniu na medal Mateusz Dąbek, a w jego miejsce pojawił się Bartosz Przeklasa. BRAWO DRUŻYNA!