Autor:

gmichal88

Utworzono:

01.10.2018

Już w pierwszej akcji zespół Podhalanina objął prowadzenie. Próchnicki przyjął w środku pola i zagrał nad obrońcą do Grajewskiego, który strzałem obok słupka pokonał bramkarza. Goście rozpoczęli grę podaniami lecz w 27 minucie kolejna bramkę strzela Grajewski! Zawodnicy z Bobowej próbowali stwarzać sytuację lecz dobrze dysponowana linia obrony wszystko neutralizowała. W 38' Kozioł zagrywa piękna prostopadłą piłkę do Próchnickiego, który mija bramkarza i strzela do pustej bramki. Do przerwy 3:0.
Zaraz po przerwie rywale Biecza zdarzyli zagrać 2 podania, do piłki doszedł Kozioł, podał Próchnickiemu, który z ok 40m uderzył na bramkę. Gol!!! Minute później ten sam zawodnik podwyższa na 5:0 i kompletuje hattricka. Te bramki kompletnie podcięły skrzydła przeciwnikowi. Gra się uspokoiła. Haberek przebryblowal z piłką i uderzył na bramkę. 6:0. Na boisko weszli zmiennicy i też wnieśli świeżość do gry. Nawet stwarzali okazje lecz nie udawało się ich wykorzystać. Pod koniec spotkania Michalec rzucił mocno piłkę z autu prosto na głowę Grajewskiego, który strzałem od słupka również zdobył hattricka. Podhalanin ma już 18 punktów i utrzymuje sie na 3 pozycji w tabeli.